Konfigurovatelné novinky

Obrázek: blog-1600-x-1000-px-3

Společnost REFLECTS představuje další konfigurovatelné novinky z myKolekce. Určitě vás zaujme elegantní hrnek myMezzo s objemem 450ml, okouzlující láhev myToulon Glass z žáruvzdorného skla nebo kvalitní a cenově dostupná baterka myFlash 300.

Všechny nové konfigurovatelné produkty jsou opět k dispozici v mnoha barevných provedeních a nabízejí velkorysý prostor pro zviditelnění firemní identity.

Obrázek: 4

RETUMBLER: myMezzo

Nadčasový hrnek pro studené nápoje

Hrnek z recyklované nerezové oceli je ideálním pro studené nápoje a má velkorysý objem 450ml. Elegantní průhledné víko lze snadno nacvaknout a i díky otvoru na brčko je skvělým společníkem při jakékoliv příležitosti. 

Návlek v 17 barevných variantách se skvěle přizpůsobí firemnímu designu a nabízí i dostatečně velkou plochu pro umístění loga. 

 

 

Obrázek: toulon-uvod

RETUMBLER: myToulon Glass

Okouzlující čistý design 

Žáruvzdorné borosilikátové sklo v matně lakovaném nebo čirém provedení dělá láhev myToulon Glass opravdu unikátní. Skleněné tělo láhve je ručně foukané a uzávěr je z recyklované nerezeové oceli. 

Samozřejmostí je i široký výběr barev silikonových doplňků, které podtrhují firemní identitu a dodávají láhvi dokonalou funkčnost.

 

 

Obrázek: flah-uvod

REEVES: myFlash 300

Konfigurovatelná baterka 

Kvalitní, inovativní, nadčasová a hlavně cenově dostupná, taková je baterka myFlash 300. Kombinuje špičkové kvalitní provedení s všestrannými funkcemi a využijete ji jak doma, tak například v přírodě, kde vám posvítí na každé dobrodružství. 

Kvalitní tělo baterky je vyrobeno z recyklovatelného hlíníku, je voděodolná a nabíjí se pomocípostu USB-C.