Značky, které zastupujeme

The One Towelling

Značka The One Towelling, která patří holandské společnosti BQS Textiles, nabízí široký výběr ručníků, osušek, županů a povlečení z velmi kvalitní měkké bavlny, která pochází z latinské Ameriky. Díky unikátnímu zpracování bavlny i inovativnímu procesu výroby, který je zodpovědný k životnímu prostředí, je kvalita produktů této značky na vysoké úrovni.  

Ručníky i osušky nabízejí širokou škálu barev i velikostí, vybrat si můžete klasické ručníky nebo osušky,  ručníky určené pro wellness, plážové ručníky nebo je k dispozici i krásná kolekce Hamam. Velmi příjemné župany jsou dostupné, jak pro dospělé, tak pro děti a nechybí ani nabídka krásného povlečení v několika barevných variantách.

Obrázek: the-one-400x300
Obrázek: 5
Obrázek: 4
Obrázek: 3
Obrázek: 1

Reflects

Společnost Reflects je specialista na reklamní předměty se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Od roku 1988 nakupuje, vyvíjí a distribuuje vybraný sortiment inovativních reklamních předmětů, které nabízejí maximální flexibilitu pro vaše zákazníky. Reflects navíc přináší rostoucí portfolio konfigurovatelných reklamních produktů díky kterým je možné se velmi snadno přizpůsobit  individuálním potřebám zákazníka.  Sortiment je rozdělen do čtyř základních katergorií: RETUMBLER, REEVES, RETIME, RE98. RETUMBLER nabízí to nejlepší z programu pro pitný režim, v kolekci REEVES najdete vše, co se týká chytré elektroniky. Moderní a široký sortiment hodinek najdete pod značkou RETIME a klasické reklamní předměty spolu s vychytávkami v této oblasti nabízí RE98.

Obrázek: 1

Do konce roku 2023 si společnost stanovila za cíl, že veškeré emise CO2 za všechny produkty budou zpětně kompenzovány. Hledisko udržitelnosti hraje velmi důležitou roli při výběru designu a koncepci obalů. Díky tomu jsou obaly zmenšovány až o 50% a jsou vyráběny z recyklovatelných materiálů. Velkou výhodou společnosti Reflect je její sklad v Kolíně nad Rýnem, kde je k dispozici více než 400 druhů produktů a o jejich rychlou expedici se stará 80 zaměstnanců. 

Obrázek: retumbler-marke-1200x800-lp-markenwelt-jpg
Obrázek: retime-marke-1200x800-lp-markenwelt-jpg
Obrázek: reeves-marke-1200x800-lp-markenwelt-jpg
Obrázek: re98-marke-1200x800-lp-markenwelt-jpg

Gustav Daiber GmbH

Gustav Daiber znamená více než 100 letou tradici a vysoké standardy kvality. Se dvěma značkami James and Nicholson a Myrtle Beach se Gustav Daiber GmbH stal výrobcem jak pro korporátní, funkční a pracovní oblečení, tak pro moderní oděvy a čepice ve vysoké kvalitě. Každoroční kolekce následují aktuální módní trendy pro reklamu, sporty, volný čas, oblečení do kanceláře i pro pracovní oděvy. S více než 900 styly, dostupnými ve 40 rozdílných barvách, nabízí společnost  Daiber nejširší kolekci v oblasti módního a korporátního textilu v Evropě.

Obrázek: james-nicholson-blau-cmyk-11-2023

Společnost vede pan Kai Gminder, který zastupuje čtvrtou rodinnou generaci ve vedení společnosti a pan Christof Kunze. Společnost Daiber zaměstnává 120 zaměstnanců a její sídlo je umístěno v souměstí Albstadt v regionu Zollernalb. Díky vysokým množstvím na skladech (více než 20 miliónů kusů) Daiber garantuje zejména konstantní skladovou dostupnost pro všechny své partnery. 

Rodinná společnost Daiber se zaměřila i na sociální vlivy a na životní prostředí: Daiber používá více a více udržitelných materiálů jako třeba Bio bavlnu nebo recyklovaný polyester a každý rok vyvíjí nové  koncepty v tomto tématu.

 

Obrázek: jn969-1
Obrázek: jn1314-3
Obrázek: jn1854-3
Obrázek: jn1310-3

Halfar

V roce 1986 založil Armin Halfar svoji společnost. Sám jako zdravotník nebyl spokojen s materiály a hmotností zdravotnických brašen. Proto si brašny začal šít sám a následně je i vylepšoval. Tato osobní vášeň pro lepší tašky a brašny se rychle proměnila v profesionální společnost a značku pro tašky: Halfar. I dnes, po milionech vyrobených tašek, zůstává cíl stále stejný. Vyrábí tašky, které řeší technické problémy nebo plní reklamní přání. Halfar je vnímán jako specialista na batohy. Batohy totiž kladou zvláštní nároky na střih, pohodlí, vlastnosti a design. V posledních letech se staly bestsellery, které dobyly i podnikatelský sektor.

Obrázek: 3

Halfar nabízí širokou škálu batohů v mnoha variantách jako např. batohy na notebooky, pro děti, sportovní batohy, brašny do tělocvičny, termobatohy. Společnost Halfar ale také myslí na životní prostředí, když do svých kolekcí používá bio bavlnu a recyklované materiály. Zároveň je od roku 2022 společností klimaticky neutrální.

 

Obrázek: halfar-peoplebild-outdoor-rucksack-picknick-684x350px-upraveno
Obrázek: halfar-werbetaschen-1100x563px-3-upraveno
Obrázek: halfar-taschen-1134x567px-27-upraveno
Obrázek: 1818029-p-10-front-2-1920x1920

Fare

FAssbender REmscheid společnost byla založena v roce 1955 jako malá exportní firma. V následujících letech se zaměřila na deštníky, které prodává již více než 60 let. Nyní je společnost Fare specialista na vysoce kvalitní deštníky pro celou Evropu. Kolekce deštníků jsou navrhovány s pečlivým výběrem pro každou cílovou skupinu a důrazem pro detail. Designéři, technici a další zaměstnanci v Remscheidu s nadšením pracují na inovacích, které jsou následně vyráběny pečlivě vybranými a dlouhodobými partnery. Díky tomu společnosti Fare stanovila zcela nové standardy a technologie. Se speciálními projekty a malými sériemi z Itálie a Anglie zajišťuje vysokou dostupnost ve svém logistickém centru v Německu.  Fare  má i mnoho modelů, které jsou z udržitelných materiálů, např. recyklovaného polyesteru nebo s technologií WaterSave, která při výrově velmi výrazně šetří životní prostředí.

 

Obrázek: 6
Obrázek: fare-neuheiten-2023-6949-skylight-4kids-kinderschirm-mit-licht-kindersicher-headerbanner-de-1920x680px-upraveno
Obrázek: destnik-4
Obrázek: fact-fussball-wm-bildmaterial-ohne-label-2-upraveno
Obrázek: ac-regular-umbrella-grey-1245-art-564-detail-3766-l-upraveno

MBW

K založení společnosti došlo v roce 1980 Monikou a Walterem Bothovými, které oslovil reklamního průmysl. Začínali se svítilnami pro chodce, cyklistickými helmami, otvíráky a nakonec přidali antistresy, plyšáky a první pískací kačenky.  Tyto předměty se mezitím staly dvěma silnými pilíři značek MiniFeed a Schnabels. Výraznou kolekcí je i HerrBert, původně Squeezies, který se dnes používá jako maskot pro známé společnosti. V současné době je jediným jednatelem Jan Breuer,  jehož nejvyšší prioritou po změně managementu je zachávání stávajících hodnot, které desetiletí utvářely společnost a udělaly z ni to, čím je dnes. Dle nejnovějších trendů je společnost zaměřena i na udržitelné materiály. Velké množství novinek v posledních letech bylo vyrobeno z recyklovaných materiálů. Tým, který nyní zahrnuje více než 80 zaměstnanců, je hrdý na společnost se srdcem uprostřed rozvíjející se komunity v severním Německu.

 

Obrázek: 5
Obrázek: teaser-warengruppen-minifeet-01-modulecms-q8xs-nngu05c5is8cwffiq-m-upraveno
Obrázek: teaser-warengruppen-schnabels-01-modulecms-rejca-2lwhrkyubgw42mzq-m-upraveno
Obrázek: hundespielzeug-gespenst-gruen-m170031-artfarbe-6578-detail-2768-xl-upraveno
Obrázek: teaser-warengruppen-baby-modulecms-angrs90ilobzwtgyl2ftwq-m-upraveno

Karlowsky

Jméno Karlowsky po generace znamená hodnotné značkové oblečení zaměřené na hotelový a gastronomický průmysl. Historie společnosti začala v roce 1892, kdy pradědeček současného majitele založil základy rodinné firmy a začal prodávat vybrané galanterní zboží. V další generaci se malá maloobchodní prodejna vyvinula ve velkoobchod s několika provozovnami, jejichž produkty byly vyráběny ve vlastních továrnách. Od roku 1990 je ve vedení společnosti pravnuk zakladatele, Thomas Karlowsky.  Thomas maximalizoval produktové portfolio, sdílí letité zkušenosti se svým synem Nielsem a společně využívají svoji vášeň, know-how a nové trendy, aby zajistili, že jejich práce bude pokračovat i v příštích generacích. V posledních letech bylo portfolio rozšířeno o textil a doplňky pro wellness, zdravotnictví a kosmetiku a ve výrobě začaly být používány recyklované materiály a biobavlna. 

 

Obrázek: karlowsky-logo-web2
Obrázek: ks-65-39-f-detail4-upraveno
Obrázek: ls37-12-upraveno
Obrázek: jf-25-3-f-detail1-upraveno
Obrázek: ls22-16-vintage-black-upraveno