Ručníky pro každou příležitost

Obrázek: blog-1600-x-1000-px-6

The One Towelling nabízí široký sortiment ručíků a osušek od klasických přes plážové a sportovní až po hotelé nebo ty,  které jsou vhodné do wellness. Nechybí ani nabídka županů, povlečení nebo bavlněného vybavení do kuchyně. 

Obrázek: t1-bamwash-detail
Obrázek: t1-bwaffle-ls
Obrázek: t1-bstripeig-1

RUČNÍKY A OSUŠKY

KLASICKÉ

Řada CLASSIC, DELUXE nebo ULTRA DELUXE nabízí ručníky různých rozměrů, gramáží i barev, ze kterých si určitě vyberete. Všechny ručníky i osušky jsou certifikovány OEKO-Tex Standard 100. 

Ručníky i osušky jsou vyrobeny z velmi kvalitní a měkké bavlny, která pochází z latinské Ameriky. Díky unikátnímu zpracování této bavlny a inovatiovnímu procesu výroby je kvalita produktů této značky na vysoké úrovni.

 

Obrázek: 4

 

Obrázek: 3

UDRŽITELNÉ

Při výrobě ručníků nebo županů z organické bavlny nebo z recyklovaných materiálů se klade důraz na šetrnost vůči přírodě. 

Tyto produkty od značky The One Towelling  jsou cerfikovány GOTS a to i díky inovativnímu zpracování bavlny, který si také bere za své zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

 

 

 


 

PLÁŽOVÉ

Opravdu velké plážové osušky jsou ideální na pláž nebo k bazénu. Pohodlně si na ně můžete lehbout nebo se do nich zabalit a užít si tak dovolenou u vody. 

V nabídce najdete pruhované  nebo s možským motivem o velikosti 90 x 190 cm nebo  jednobarevné, opravdu velké plážové osušky , které mají rozměr dokonce 100 x 210 cm.

 

 

Obrázek: navrh-bez-nazvu-40

 

Obrázek: 2

HAMAM

Široký sortiment osušek Hamam, které mají všestranné využití, si oblíbíte pro jejich lehkost a skladnost. Jsou vyrobeny z nejjemnější bavlny a mají velmi vysokou absorpci vlhkosti. Hodí se vám jak v interiéru, tak při pobytu venku.  

Osušky Hamam jsou k dispozici v mnoha barevných variantách a jsou po obou stranách zakončeny třásněmi. V nabídce nechybí ani župan nebo taška z tohoto materiálu.  

 

 


 

ŽUPANY A POVLEČENÍ

Obrázek: one-5
Obrázek: one-12
Obrázek: one-10

Opravdu široká nabídka županů pro děti i pro dospělé, velké množství barev i materiálů, ze kterých si snadno vyberete.  Klasické župany ze 100% česané froté bavlny nabízejí díky svému střihu opravdové pohodlí.  Velurové župany jsou kombinací kvalitní froté bavlny na vnitřní straně a měkké velurové látky na straně vnější.  V nabídce nechybějí ani tzv. vaflové župany, které jsou extra lehké a příjemné a ideální pro den v lázních nebo ve wellness. 

 

Obrázek: t1-bstripe-plum-mauve-t1-bstripe160pm
Obrázek: t1-fsindigo-detail
Obrázek: t1-bc-dark-grey-light-grey-t1-bc160dl

Kolekce povlečení skvěle dolňuje sortiment vysoce kvalitních ručníků, osušek a županů. Povlečení je samozřejmě za 100% bavlny ve velmi příjemném a vkusném  designu v několika velikostech: 160 x 220 cm, 220 x 220 cm ale i 260 x 220 cm.

Nechybí ani nabídka prostěradel, která svou barevnou škálou skvěle ladí s kolekcí povlečení a lze ji doplnit i malým polštářkem.